Geçiçi Koruma Hizmeti

Geçici Koruma Hizmetleri

Belirli zamanlarda kitlelerin kullanımına sunulan alanların güvenliğinin sağlanmasıdır. Giriş-çıkışların ve sahne güvenliğinin, organizasyon yöneticilerinin programlarının eksiksiz ve tam olması açısından başlangıçtan bitişe kadar profesyonel ekip, ekipman, tüm lojistik desteğin sağlanması ve sunulması gerekli güvenlik donanımının kurulması ve eğitimli personelin yerleştirilmesi sağlanır.

Sanatçılar, sporcular, yüksek devlet görevlisi, ülke çıkarları açısından büyük projelere imza atan meslek grupları, üst düzey yöneticiler gibi popüler kişilerin seyahat dönemleri normal yaşamlarından daha riskli dönemlerdir.

Belli bir noktaya yapılacak seyahatlerde ekibimiz gidilecek bölgede en güvenli güzergahı planlar, her türlü destek gerektirecek durumlara uygun alternatif çözümler üretir, bu süreçte güvenliğinizden sorumlu olan profesyonel kadromuz her türlü aracı en çetin yol koşullarında bile kullanma becerisine sahiptirler. Hizmetlerimiz nereye ve hangi ulaşım kanallarıyla olursa olsun TRVIP servislerinin ilk işi seyahat edeceğiniz yer ve zamanla ilgili risk analizini hazırlamaktır.

Hizmetlerimiz konaklayacağınız mekanda bagajlarınızın kontrolünden, yapacağınız gezilerde kullanacağınız arabaların emniyetine, gideceğiniz ve gezeceğiniz yerler hakkında bilgilendirilmenize kadar geniş önlemleri kapsar ve özgürlüğünüz kısıtlanmadan korunduğunuzu bilmenin keyfini yaşarsınız.