Güvenlik Hizmeti

Personelli özel güvenlik hizmetlerimiz

  • Güvenlik kontrol merkezi işletimi
  • Tesis içi ve dışı devriye hizmetleri
  • Önleme araması, yaya geçiş kontrolleri (x-ray ve metal dedektörü)
  • Araç kontrolleri
  • Kayıp önleme hizmeti
  • Resepsiyon ve yönlendirme hizmetleri
  • Kapalı devre kamera sistemi CCTV gözetim ve kontrolü
  • Sabotaj, saldırı ve soygunlara karşı koruma

Kurumlar ve alışveriş merkezleri gibi umuma açık yerlerin ziyaretçilerinin iletişime geçtiği ilk kişiler genellikle güvenlik görevlileridir. Konusunda eğitimli güvenlik personellerimiz, müşteri memnuniyeti açısında stratejik bir konuma olduklarının bilinciyle görevlerini yerine getirmektedirler.

Güvenlik hizmeti verdiğimiz kuruluşlardaki güvenlik personelimiz ve yöneticilerimiz, denetim ekiplerimiz tarafından planlı ve plansız olarak denetime tabii tutulmaktadırlar. Bu denetimler sayesinde personelimizin mesleki bilgisi, hizmet verdiği saha hakkındaki bilgisi ve görevine olan bağlılığı sürekli olarak kontrol edilmektedir. Böylelikle sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesinde sürekliliği sağlayabilmekteyiz.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ

TRVIP Güvenlik, 5188 sayılı yasaya uygun olarak özel güvenlik personeli ve konusunda uzman yönetim kadrosu ile personelli özel güvenlik hizmetleri vermektedir.

Güvenlik hizmetinin verileceği alanlarda fiziksel ve elektronik güvenlik gereksinimleri belirlenmekte ve buna göre personelimiz tarafından hazırlanan risk analizlerine uygun olarak güvenlik kadrosu oluşturulmaktadır.

 

TRVIP Güvenlik tarafından hazırlanan risk analizlerine göre kurumun faaliyet konusuna ve çalışma ortamının genel profili oluşturulmakta ve olası riskler sınıflandırılmaktadır. Daha sonra bu sınıflandırmalara göre temel güvenlik bilgisine sahip olan güvenlik personelimize belirlediğimiz risklere göre teorik ve pratik güvenlik eğitimleri verilmektedir.

TRVIP Güvenlik olarak, kendi güvenlik ekiplerimizin yanı sıra, hizmet verdiğimiz kurumların çalışanlarına da güvenlik politikası ve oluşturulan güvenlik sistemi ile bağlantılı eğitimler verilmektedir.